اطلس فام

کیفیت برتری نیست ، کیفیت تعهد ماست

تاریخچه

1402

رزین سازی و فاز 5

1402

رنگ پاک کن و اسپری رنگ پاک کن

1400

آستر پلاستیک

1399

رنگ های پلی اورتان، آکریلیک و اسپری آنتی گریول پاششی

1398

محصولات چوب

1397

انواع بتونه سنگی و محصولات خودرویی خمیر درزگیر و موم پاششی

1396

واحد تولید حلالها و مواد اولیه تینر

1395

واحد پلاستیک سازی

1393

رنگ‌های صنعتی

1392

اسپری‌های تخصصی (انژکتورشو، روان‌کننده، شیشه مات کن و ...)

1390

تولید تینر و اسپری رنگ

02

درباره ما

شرکت صنایع رنگ اطلس فام سهند (سهامی خاص) در سال 1389 با ظرفیت تولید 5000 تن در سال تاسیس گردید. فعالیت این شرکت با تولید تینر آغاز و سپس با اسپری رنگ و محصولات خودرو ادامه یافت.

این شرکت به مرور زمان و با اتکا به تیم تحقیق و توسعه، مهندسین و نیروهای کاری متخصص بومی، خلاقیت و نوآوری و توجه به نیازهای بازار با تولید محصولات خود تحت برندهای هافمن و NOY علاوه بر تامین بیش از 40 درصدی نیازهای داخلی، توانسته است شهرت خود را حتی به فرای مرزهای ایران نیز رسانده و برند هافمن را در ترکیه و 11 کشور دیگر به ثبت برساند.

صنایع رنگ اطلس فام همواره دامنه تولیدات خود را گسترش داده و علاوه بر تولید انواع تینر و حلال‌های صنعتی، انواع محصولات خودرویی و چوبی (از قبیل بتونه، رنگ، و ...)، بتونه سنگی، رنگ اسپری و اسپری های تخصصی در بازار فعالیت می‌کند و به عنوان اولین تولید کننده اسپری آنتی گریول و اسپری رنگ پاک کن در ایران و خاورمیانه شناخته می‌شود. همچنین شرکت در تولید انواع حلال‌های صنعتی از جمله بوتیل استات، متیل استات و ایزوبوتیل استات و ... جهت ساخت تینر، ظرف‌های پلی اتیلن تزریقی و بادی، پت و پریفورم، و تولید رزین‌های آلکیدی، پلی استر، آکریلیک و انواع هاردنر آروماتیک مورد نیاز مجموعه کاملا خود کفا می‌باشد.

اکنون، و پس از 11 سال فعالیت در این عرصه، این شرکت محصولات خود را به کمک شبکه گسترده نمایندگان فروش داخلی خود در 30 استان و نمایندگان فروش خارجی در کشورهای آسیای جنوبی، بخشی از آمریکا و آفریقای جنوبی و کشورهای همجوار به مشتریان عرضه می‌نماید، چنانچه موفق به کسب عنوان صادرکننده نمونه ملی در سال 1400 و 1401 شده است.

صنایع رنگ اطلس فام سهند همواره می‌کوشد با بهره‌گیری از آخرین یافته‌های علمی و فناوری‌های نوین، با تولید محصولاتی با استانداردهای جهانی حضوری مقتدر و شایسته در بازارهای هدف داشته باشد. بر این اساس چشم انداز شرکت صنایع رنگ اطلس فام عبارت است از:

  • کسب رتبه نخست بازار داخلی
  • حفظ جایگاه صادرکننده ملی در حوزه صنایع رنگ
  • افزایش دامنه نفوذ برند در عرصه تجارت جهانی و در اختیار قرار دادن محصولات در اقصی نقاط جهان
  • قرار گرفتن در بین شایسته‌ترین برندها نزد مشتریان با حفظ و بهبود مستمر کیفیت و تنوع محصولات تولیدی
  • کاهش قیمت تمام شده محصولات و ارائه قیمت مناسب به مشتریان

03

صادر کننده نمونه ملی

اطلس فام سهند هم اکنون با بیش از یک دهه فعالیت در حوزه صنایع رنگ و رزین و حضور در بازارهای بین المللی و صادرات محصولات تولیدی به بیش از 20 کشور جهان، موفق به کسب عنوان صادر کننده نمونه ملی از سوی اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ایران در دو سال متوالی گردیده و به عنوان یکی از صادرکنندگان ممتاز و موثر در بخش صادرات غیر نفتی شناخته می‌شود.

کارخانه‌جات

بازار هدف

500 نفر

پرسنل

14 سال

سابقه کار

پیام مدیرعامل شرکت اطلس فام سهند
04

پیام مدیرعامل شرکت اطلس فام سهند

صنایع رنگ اطلس فام، تلفیقی است از دانش، تخصص و تجربه، جهت ارائه محصولات با کیفیت و خدمات مناسب به مشتریان. ما بر این باوریم که توسعه و پیشرفت، جز با کسب تجربه و بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز و اتکا به منابع انسانی توانمند و متخصص میسر نخواهد بود. در همین راستا تلاش در جهت مشتری مداری، ارتقاء هرچه بیشتر کیفیت محصولات و خدمات، رضایت کارکنان و تامین منافع مصرف کنندگان از محصولات و خدمات این مجموعه، یک اعتقاد و باور قلبی است. تدوین برنامه های توسعه ای در جهت خلق بالاترین ارزش برای مشتریان و کسب هرچه بیشتر رضایت آنها در دستور کار ما قرار گرفته و به همین منظور نیز بهبود مستمر و ارتقاء کیفیت و کاهش هزینه ها جزء اولویت ها و برنامه های مدیران این مجموعه می‌باشد. در نهایت ایمان داریم که با یاری خداوند سبحان، اهداف استراتژیک و توسعه شرکت محقق خواهد شد و انگیزه این عزم راسخ چیزی نخواهد بود جز اعتلای نام کشور عزیزمان ایران.