بتونه سنگی واکو

بتونه سنگی واکو

 

برای سطوح فلزی، آلومینیوم، چدنی و گالوانیزه

 

بتونه سنگی واکو برپایه ی رزین پلی استر غیراشباع اروپایی و با استفاده از بهترین مواد اولیه به روز دنیا تولید گردیده که دارای سنباده خوری بسیار عالی، پرکنندگی فوق العاده و کششی بسیار نرم و راحت با کاردک می باشد. از مزیت های دیگر این محصول مقاومت بالای بتونه و انعطاف پذیری آن می باشد.

 

طريقه مصرف: ابتدا سطح مورد نظر را از هرگونه گردو غبار، زنگ زدگی، چربی و روغن تمیز نموده و به سطح مورد نظر سنباده 80، 90 زده شود. قبل از استفاده محتویات داخل قوطی را خوب مخلوط نموده و به ازای هر 100 گرم بتونه 2 گرم هاردنر در روی کاردک مخصوص مخلوط و به سطح مورد نظر کشیده شود. پس از 30 دقیقه با استفاده از سنباده شماره 80 سطح بتونه سنباده زده شود.

 

انبارداری: در محل سرپوشیده و دور از نور خورشید و دمای 25 درجه سانتی گراد به مدت یک سال قابل نگهداری می باشد.

 

هشدار: از دسترس اطفال دور نگهداری شود، در صورت تماس با پوست یا چشم با آب به مدت ده دقیقه شسته شود. بخارات این محصول آتش زا می باشد، بنابراین دور از حرارت و آتش مستقیم نگهداری شده و هنگام استفاده محیط به تهویه مناسب مجهز باشد. هنگام کار با بتونه و سنباده زنی استفاده از ماسک الزامی می باشد.

 

بتونه سنگی واکو در رنگ بندی زیر تولید و عرضه می گردد:

بتونه سنگی مخصوص چوب واکو

بتونه سنگی مخصوص چوب واکو

 

این محصول دو جزئی و بر پایه رزین پلی استر غیر اشباع تهیه شده است و جهت پر کردن، هم تراز کردن و موج گیری منافذ موجود روی سطوح چوب و سنگی به کار می رود .

 

طرز استفاده : سطح مورد نظر را کاملا تمیز نموده و سپس برای هر 100 گرم بتونه 2 الی 2/5  گرم هاردنر اضافه کرده و خوب مخلوط کنید و با لیسه روی سطح اعمال نمایید.

 

ویژگی ها : از ویژگی های این محصول زمان خشک شدن سریع، چسبندگی و انعطاف پذیری عالی و قابلیت سنباده خوری خشک را می توان نام برد.

آدرس: تبریز، جاده آذرشهر، شهرک شهید سلیمی، 30 متری سوم شمالی، 20 متری اول، شرکت اطلس فام سهند

تلفن: 11 - 34329010 – 041

فکس: 34321438 – 041

مدیر بازرگانی:  09144124356

بتونه سنگی واکو
بتونه سنگی مخصوص چوب واکو
بتونه سنگی واکو
بتونه سنگی مخصوص چوب واکو
بتونه سنگی واکو
بتونه سنگی مخصوص چوب واکو