رنگ های فوری خودرویی  واکو

رنگ های فوری خودرویی  واکو

 

رنگ نیترو سلولزی واکو بر پایه رزین نیترو سلولز و الکید مخصوص تولید شده است که براقیت و ثبات بسیار خوبی را در مقابل نور و عوامل جوی از خود نشان می دهد. این رنگ مقاومت بسیار بالایی در برابر بنزین و روغن های معدنی دارا می باشد.

 

موارد استفاده:

رنگ نیترو سلولزی واکو به عنوان پوشش نهایی جهت انواع اتومبیل و فلز و سایر وسایل مصرف دارد. این رنگ بایستی روی سطوحی که کاملا تمیز و خشک می باشد به کار برده شود.

 

شرایط کاربرد:

قبل از مصرف محتویات قوطی را کاملا به هم زده، یکنواخت نمایید و سپس با تینـــر فـــوری واکـــو مخـلوط نـمــوده و استفاده کنید. تینر نامرغوب در چسبندگی به سطح و براقیت و سایر خصوصیات فیزیکی آن اثر نامطلوب به جای می گذارد.از تینر واکو جهت رقیق کردن و شست و شوی وسایل استفاده کنید.

بتونه فوری واکو

بتونه فوری واکو

 

برای فلز، گالوانیزه، آلومینیوم

 

بتونه فوری واکو (مخصوص اتومبیل): این محصول بر پایه رزین الكيد و نیترات سلولز و رزینهایی که سبب استحکام بهتر می شود ساخته شده و دارای ویژگی هایی چون چسبندگی بالا، خشک شدن سریع، کیفیت ، دوام و سنباده خوري خوب می باشد.

 

طریقه مصرف: سطح مورد نظر باید از هر گونه آلودگی (گرد و غبار )، زنگ زدگی و چربی پاک باشد، محل مورد نظر را با سنباده نرم سنباده کنید تا سطح آماده کار گردد. محتوی قوطی را خوب به هم زده و بعد از اعمال مراحل گفته شده بتونه را در محل مورد نظر بکار برده و سپس سنباده نمائید.

بتونه فوری واکو در رنگ بندی زیر تولید و عرضه می گردد

آستر فوری واکو

آستر فوری واکو

 

برای فلز، گالوانیزه، آلومینیوم

 

مشخصات فنی : آستر فوری اتومبیل واکو بر پایه رزین آلکید و نیترات سلولز و رزین هایی که سبب استحکام بهتر می شود و متناسب با هر نوع شرایط آب و هوایی ساخته شده و از کیفیت ، دوام ، قابلیت انعطاف و سنباده خوری خوبی برخوردار است.

 

طریقه مصرف: ابتدا محتوی قوطی را به طور کامل بهم بزنید سپس آستر را با تینر فوری واکو رقیق کرده و آن را روی سطحی که فاقد چربی، گرد و غبار و زنگ زدگی باشد و یا قبلا بتونه کاری شده است با پیستوله به کار برید.

 

شرایط نگهداری و نکات ایمنی: در جای خشک و خنک و دور از دسترس اطفال نگهداری شود. پس از استفاده درب قوطی را محکم ببندید . در محیط عاری از گرد و غبار پاشیده شود. در صورت تماس با چشم بلافاصله با آب فراوان بشویید و در هنگام مصرف از ماسک مناسب استفاده گردد.

 

آستر فوری واکو در رنگ بندی زیر تولید و عرضه می گردد

آدرس: تبریز، جاده آذرشهر، شهرک شهید سلیمی، 30 متری سوم شمالی، 20 متری اول، شرکت اطلس فام سهند

تلفن: 11 - 34329010 – 041

فکس: 34321438 – 041

مدیر بازرگانی:  09144124356

رنگ های فوری خودرویی  واکو
بتونه فوری واکو
آستر فوری واکو
رنگ های فوری خودرویی  واکو
بتونه فوری واکو
آستر فوری واکو