رنگ فوری چوب واکو

 

مشخصات فنی

این محصول بر پایه الکید رزین و نیترات سلولز از بهترین و مرغوبترین مواد اولیه برای کلیه شرایط آب و هوایی ساخته شده است. از ویژگی های این محصول خشک شدن سریع، پوشش بالا، غلظت زیاد، انعطاف پذیری، چسبندگی عالی ، دوام و براقیت خوب می باشد کاربرد و روش استفاده این محصول جهت ایجاد سطح صاف بر روی سطوح استفاده می شود.

 

قبل از استفاده از رنگ رویه، سطح چوب و یا هر سطح دیگر بوسیله بتونه فوری و سیلر فوری آماده سازی شده و سطح عاری از گرد و غبار و چربی شده و بوسیله قلم مو و یا پیستوله به سطح مورد نظر اعمال گردد.

رنگ فوری چوب واکو در رنگ بندی زیر تولید و عرضه می گردد

رنگ فوری چوب واکو
کیلر فوری چوب واکو

کیلر فوری چوب واکو

 

مشخصات فنی

این محصول بر پایه رزین آلکید و نیترات سلولز از بهترین و مرغوبترین مواد اولیه برای کلیه شرایط جوی و محیطی ساخته شده است. از ویژگی های این محصول خشک شدن سريع ، غلظت بالا ، انعطاف پذیری ، چسبندگی ، دوام و براقیت عالی می باشد کاربرد و روش استفاده این محصول جهت ایجاد جلای براق بر روی سطوح استفاده می گردد.

 

 توجه شود که قبل از اعمال این محصول سطح مورد نظر بتونه کاری و یا سیلر کاری شده و بعد از سمباده زدن سطح عاری از گرد و غبار و چربی باشد. کلیر را با مقدار دلخواه از تینر فوری اطلس فام مخلوط کرده و بوسیله قلم مو و یا پیستوله استفاده گردد.

 

انبارداری:

در محیط سرپوشیده ، خشک و دمای زیر 30 درجه سانتی گراد نگهداری شود.

نیم پلی استر براق و مات چوب واکو

نیم پلی استر براق و مات چوب واکو

 

نیم پلی استر براق

مشخصات فنی

 این محصول بر پایه الکید رزین و اوره فرمالدئید برای کلیه شرایط جوی و محیطی از بهترین مواد اولیه تهیه شده است. از ویژگیهای این محصول خشک شدن سریع ، دوام ، چسبندگی و براقیت عالی ، مقاوم در برابر سایش و ضربه می باشد کاربرد و روش استفاده به عنوان لاک مقاوم در برابر سایش و ضربه و براق بر روی سطوح اعمال می گردد ابتدا به سطوح مورد نظر بتونه فوری و یا سیلر فوری زده و سنباده زده سپس نیم پلی استر براق را با نسبت ( 10 حجم نیم پلی استر و یک حجم هاردنر نیم پلی استر) مخلوط نموده و بوسیله قلم مو یا پیستوله استفاده نمایید.

 انبار داری : در محیط سرپوشیده ، خشک و دمای زیر 30 درجه سانتی گراد نگهداری شود.

نیم پلی استر مات

مشخصات فنی

این محصول بر پایه الکید رزین و اوره فرمالدئید برای کلیه شرایط آب و هوایی و از بهترین مواد اولیه تهیه شده است. از ویژگیهای این محصول خشک شدن سریع ، دوام چسبندگی و مقاومت سایش و ضربه و مات بودن آن است کاربرد و روش استفاده به عنوان لاک مقاوم در برابر سایش و ضربه و جهت ایجاد سطح مات برای سطوح اعمال می گردد ابتدا بایستی سطح با استفاده از بتونه فوری و سیلر فوری آماده شده و سنباده زده شود و پس از تمیز کردن سطح مورد نظر نیم پلی استر مات را با 10 درصد هاردنر نیم پلی استر مخلوط نموده و بر روی سطح مورد نظر اعمال نمایید.

 انبار داری : در محیط سر پوشیده ، خشک و دمای زیر 30 درجه سانتی گراد نگهداری شود.

نیم پلی استر سفید و مشکی چوب واکو

نیم پلی استر سفید و مشکی چوب واکو

 

مشخصات فنی:

این محصول بر پایه الکید رزین و اوره فرمالدئید برای کلیه شرایط آب هوایی و از بهترین مواد اولیه ساخته شده است. از ویژگی های این محصول خشک شدن سریع ، دوام، چسبندگی ، براقیت و مقاومت در برابر سایش و ضربه می باشد کاربرد و روش استفاده به عنوان رنگ نهایی و براق و مقاوم در برابر ضربه و سایش بر روی سطوح اعمال می گردد.

 

 جهت استفاده رنگ نیم پلی استر  را با 10 درصد هاردنر نیم پلی استر مخلوط نموده و بر روی سطحی که قبلا آماده شده و عاری از گرد و غبار و چربی می باشد بوسیله قلم مو و یا پیستوله اعمال می گردد.

 

 انبار داری : در محیط سر پوشیده و خشک و دمای زیر 30 درجه سانتی گراد نگهداری شود .

نیم پلی استر چوب واکو در رنگ بندی زیر تولید و عرضه می گردد

سیلر فوری چوب واکو

سیلر فوری چوب واکو

 

مشخصات فنی

این محصول بر پایه رزین آلکید و نیترات سلولز از بهترین و مرغوبترین مواد اولیه برای کلیه شرایط جوی و محیطی ساخته شده است. از ویژگی های این محصول خشک شدن سريع ، غلظت بالا ، انعطاف پذیری ، چسبندگی ، دوام و سنباده خوری عالی می باشد

 

جهت ایجاد سطح صاف و پرکردن خلل و فرج ، سیلر  را با تینر فوری واکو مخلوط نموده و روی سطح مورد نظر اعمال نمائید، پس از خشک شدن سنباده زده و  سطح صاف بدست خواهد آمد.

انبارداری: در محیط سرپوشیده ، خشک و دمای زیر 30 درجه سانتی گراد نگهداری شود.

بتونه سنگی مخصوص چوب واکو

بتونه سنگی مخصوص چوب واکو

 

 

این محصول دو جزئی و بر پایه رزین پلی استر غیر اشباع تهیه شده است و جهت پر کردن، هم تراز کردن و موج گیری منافذ موجود روی سطوح چوب و سنگی به کار می رود .

 

طرز استفاده : سطح مورد نظر را کاملا تمیز نموده و سپس برای هر 100 گرم بتونه 2 الی 2/5  گرم هاردنر اضافه کرده و خوب مخلوط کنید و با لیسه روی سطح اعمال نمایید.

 

ویژگی ها : از ویژگی های این محصول زمان خشک شدن سریع، چسبندگی و انعطاف پذیری عالی و قابلیت سنباده خوری خشک را می توان نام برد.

بتونه فوری مخصوص چوب

بتونه فوری مخصوص چوب

 

مشخصات فنی : این محصول بر پایه الکید رزین و نیترات سلولز  از بهترین و مرغوبترین مواد اولیه برای کلیه شرایط آب و هوایی ساخته شده است.

 

از ویژگی های این محصول خشک شدن سریع، غلظت بسیار بالا، چسبندگی، دوام و سنباده خوری عالی می باشد.

 

توجه: سطح مورد نظر را سنباده زده و پس از پاک نمودن گرد و غبار  و برای بدست آوردن سطحی صاف بتونه فوری را اعمال نموده و با سنباده زدن سطح یکدست و صاف حاصل خواهد شد.

 

انبارداری: در محیط سرپوشیده ، خشک و دمای زیر 30 درجه سانتی گراد نگهداری شود

بتونه فوری چوب واکو در رنگ بندی زیر تولید و عرضه می گردد

آدرس: تبریز، جاده آذرشهر، شهرک شهید سلیمی، 30 متری سوم شمالی، 20 متری اول، شرکت اطلس فام سهند

تلفن: 11 - 34329010 – 041

فکس: 34321438 – 041

مدیر بازرگانی:  09144124356

رنگ فوری چوب واکو
کیلر فوری چوب واکو
نیم پلی استر براق و مات چوب واکو
نیم پلی استر سفید و مشکی چوب واکو
سیلر فوری چوب واکو
بتونه سنگی مخصوص چوب واکو
بتونه فوری مخصوص چوب
رنگ فوری چوب واکو
کیلر فوری چوب واکو
نیم پلی استر براق و مات چوب واکو
نیم پلی استر سفید و مشکی چوب واکو
سیلر فوری چوب واکو
بتونه سنگی مخصوص چوب واکو
بتونه فوری مخصوص چوب