بتونه سنگی هافمن

بتونه سنگی هافمن

 

برای سطوح فلزی، آلومینیوم، چدنی و گالوانیزه

 

بتونه سنگی هافمن برپایه ی رزین پلی استر غیراشباع اروپایی و با استفاده از بهترین مواد اولیه به روز دنیا تولید گردیده که دارای سنباده خوری بسیار عالی، پرکنندگی فوق العاده و کششی بسیار نرم و راحت با کاردک می باشد. از مزیت های دیگر این محصول مقاومت بالای بتونه و انعطاف پذیری آن می باشد.

 

طريقه مصرف: ابتدا سطح مورد نظر را از هرگونه گردو غبار، زنگ زدگی، چربی و روغن تمیز نموده و به سطح مورد نظر سنباده 80، 90 زده شود. قبل از استفاده محتویات داخل قوطی را خوب مخلوط نموده و به ازای هر 100 گرم بتونه 2 گرم هاردنر در روی کاردک مخصوص مخلوط و به سطح مورد نظر کشیده شود. پس از 20 دقیقه با استفاده از سنباده شماره 80 سطح بتونه سنباده زده شود.

 

انبارداری: در محل سرپوشیده و دور از نور خورشید و دمای 25 درجه سانتی گراد به مدت یک سال قابل نگهداری می باشد.

 

هشدار: از دسترس اطفال دور نگهداری شود، در صورت تماس با پوست یا چشم با آب به مدت ده دقیقه شسته شود. بخارات این محصول آتش زا می باشد، بنابراین دور از حرارت و آتش مستقیم نگهداری شده و هنگام استفاده محیط به تهویه مناسب مجهز باشد. هنگام کار با بتونه و سنباده زنی استفاده از ماسک الزامی می باشد.

بتونه سنگی هافمن در رنگ بندی زیر تولید و عرضه می گردد

بتونه فایبرگلاس هافمن

بتونه فایبرگلاس هافمن

 

نوعی بتونه ی نسبتا نرمی است که به عنوان بتونه در بدنه خودروها و سطوح فایبر گلاس بکار می رود و دارای خاصیت چسبندگی عالی، انعطاف پذیری و سنباده خوری بسیار خوب ،پرکنندگی فوق العاده و کشش بسیار نرم و راحت . با اضافه کردن بنزوئیل پراکساید (ماده سخت کننده) حتی در دمای زیر 5 درجه نیز به راحتی سفت می شود این بتونه در تمامی سطوح با هرنوع نامسطحی (سوراخی ها) بدون اینکه چروک خوردگی بعد از انجام کار ایجاد کند قابل استفاده می باشد.

 

سطوح قابل استفاده: بتونه سنگی فایبر را می توان در تمامی سطوح فلزات سخت از جمله آلمینیوم .گالوانیزه فولاد FRP - SMC و حتى فلزات قدیمی زنگ شده و فایبر گلاس استفاده کرد.

 

نسبت ترکیب: قبل از هر مصرف در دمای اتاق مواد را فورا با 2-3% بنزوئیل پراکسایدکاملا مخلوط کرده و سپس استفاده کنید.

 

مدت زمان ژل تایم: 4 تا 6 دقیقه ( بسته به دمای محیط و میزان بنزوئیل پراکساید.

 

 سنباده خوری: بتونه فایبر  را می توان بعد از 20 الى 30 دقیقه  به راحتی سمباده زد

 

نگهداری: بتونه پلی استر باید در قوطی خودش نگهداری شده و درب محافظش محکم بسته شود. اگر این بتونه تحت شرایط مناسب و در دمای تا 25 درجه سانتی گراد نگهداری شود می تواند به مدت یک سال قابل استفاده باشد.

 

اخطار: آتشزا می باشدو بخار بتونه می تواند باعث مشتعل شدن شود. - در دمای اتاق 25-20 درجه سانتی گراد نگهداری شود. - بتونه استفاده نشده مخلوط شده را هرگز به قوطی برنگردانید. -  این بتونه باید توسط افراد مجرب و حرفه ای استفاده گردد. - حدالامکان با پوست و چشم تماس پیدا نکند و  اگر با چشم تماس پیدا کرد فورا با آب بشورید و از مراکز درمانی کمک بگیرید. هرگز موقع مصرف بصورت مستقیم تنفس نکنید. - از ماسک استفاده کنید .- فقط در مناطقی که سیستم تهویه ی خوبی دارند نگهداری کنید و دور از گرما و آتش دور از دسترس کودکان نگهداری شودو اگر از آن استفاده نمیکنید درب آنرا محکم ببندید. - هرگز از قوطی خالی بتونه برای نگهداری غذا استفاده نکنید.

بتونه فایبر گلاس هافمن در رنگ بندی سبز و طوسی تولید می گردد.

آدرس: تبریز، جاده آذرشهر، شهرک شهید سلیمی، 30 متری سوم شمالی، 20 متری اول، شرکت اطلس فام سهند

تلفن: 11 - 34329010 – 041

فکس: 34321438 – 041

مدیر بازرگانی:  09144124356

بتونه سنگی هافمن
بتونه فایبرگلاس هافمن
بتونه سنگی هافمن
بتونه فایبرگلاس هافمن
بتونه سنگی هافمن
بتونه فایبرگلاس هافمن